Doprava a platba

Potřebujete vědět, kolik vás vyjde poštovné, jakou formou můžete uhradit svou objednávku a kdy můžete balíček očekávat? Čtěte dál.

 

KOLIK ZAPLATÍTE ZA POŠTOVNÉ

 

 

OSOBNÍ ODBĚR

Svou objednávku si můžete po předchozí úhradě na účet vyzvednout také osobně - po předchozí domluvě v Kutné Hoře. 

 

JAK MŮŽETE SVOU OBJEDNÁVKU UHRADIT

 DOBÍRKOU

Zaplatíte až při převzetí balíčku. Poplatek za dobírku činí 55 Kč.

 

 PŘEVODEM NA ÚČET

Po vytvoření objednávky obdržíte potvrzující e-mail s podklady k platbě. Číslo účtu pro zaslání platby v rámci České republiky je 2100575388/ 2010, FIO banka. Jako variabilní symbol uvádějte číslo objednávky. Jen tak můžeme zajistit, aby se balíček vydal co nejdříve na cestu za vámi. Tento typ platby je pro všechny objednávky ZDARMA

 

KDY DOSTANETE SVOU OBJEDNÁVKU

Vetšinu zboží připravuji na objednávku, od toho se odvíjí i dodací doba, která je v rozmezí pár dnů až 3 týdny, vždy dle momentální vytíženosti. 

O délce termínu zpracování je zákazník vždy před přijetím objednávky informovám prostřednictvím e-mailu. Po odeslání zásilky je taktéž  informovám generovaným e-mailem, zde naleznete i odkaz na fakturu. Obdržíte také číslo zásilky, pod kterým můžete on-line sledovat, kde se zásilka právě nachází.

 

Balíček bude na zvolené pobočce Zásilkovny připraven do 2 pracovních dnů od odeslání. Informování budete prostřednictvím SMS zprávy. Doba uložení je 7 dní.